KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5588282
nr 558 8282
Akvarell
signerad Gösta Werner, Fartygsscenarier, 38x45
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 15 december 2008
kl 18:35:52
750 kr
2.300 kr
2.500 kr